Шумоізоляція

Звукоізоляція після ремонту

Хороша звукоізоляція – запорука комфортного проживання у будинку. В ідеалі подбати про неї необхідно на етапі планування ремонту. Але багато власників згадують про це, коли оздоблювальні роботи вже завершено. В’їхавши в квартиру, вони стикаються з дискомфортом, викликаним розмовами сусідів, шумом води, що зливається по трубах, грою на музичних інструментах, працюючим телевізором, або мультимедійної системи за стіною. Можлива звукоізоляція після ремонту декількома способами. Здійснюється вона за допомогою різноманітних сучасних матеріалів, які можна підібрати у спеціалізованому інтернет-магазині.

 

Грамотний підхід до оформлення інтер’єру

Високий захист від шумів та звуків з-зовні цей прийом не дасть, але зробить дискомфорт менш відчутним. Килимове покриття з довгим ворсом на підлозі зменшить чутність сусідів знизу. Розміщення предметів меблів вздовж стін дозволить краще ізолювати кімнати одна від одної, збільшити захист від тих, хто живе через стіну.

Якщо площа приміщень дозволяє, варто використовувати масивні шафи. Хорошим рішенням для вітальні стане стінка, що займає весь простір по одному краю. Біля протилежної стіни можна розмістити м’який куточок. Центральна частина кімнати має залишатися вільною. Не завжди меблі підходять для корекції недоліків ремонту. Це пов’язано з малими габаритами приміщень, незручним плануванням, прагненням власника дотримуватися абсолютно іншої концепції дизайну. Доведеться шукати інші способи, як покращити звукоізоляцію у квартирі після ремонту , вибору предметів меблів та схеми їх розміщення.

 

М’які та акустичні панелі для стін

М’які декоративні панелі дають вищий рівень звукоізоляції. Сьогодні вони представлені на ринку у широкому асортименті. Для їхнього виробництва використовуються:

  • штучна шкіра;Стінові панелі: рекомендації щодо застосування в інтер'єрі
  • оксамитовий текстиль;
  • натуральна шкіра.

Перші два варіанти добре вписуються у багаті класичні інтер’єри. Відмінності між ними полягають у ціні та терміні експлуатації. Натуральна шкіра витриваліша і довговічніша. Але панелі з такою оббивкою мають високу вартість. Текстильні аналоги вражають різноманітністю кольорів та текстур. Їх потрібно вибирати під килимові покриття, штори, диванну оббивку, предмети декору.

До окремої групи входять акустичні панелі. Вони не лише блокують зовнішні шуми, а й пригнічують звуки усередині приміщення. Їх доцільно використовувати у домашніх кінотеатрах, спальнях.
Єдиний мінус застосування подібних матеріалів – зведення нанівець наявної чистової обробки. Монтуються панелі на шпалери, оштукатурені, забарвлені стіни.

Панелі можна приклеювати практично до всіх видів поверхні. Найголовніше – очистити поверхню від пилу, жиру тощо. Детальну інструкцію з монтажу цього звукоізолюючого матеріалу можна легко знайти в інтернеті.

У нашому асортименті доступні різні за кольором, товщиною та дизайном панелі.

Панелі з акустичного поролону підходять для приміщень з підвищеними вимогами до акустики, включаючи ізоляційні кабіни, дикторські студії, звукозаписні і т.п.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.